Olová, back lead

18 produktov
Zobrazené 1 - 18 z 18 produktov
 • TASKA Rýchlovýmenné lietajúce olovka

  Pohyblivé zadné olovo Taska Kwick Change Back Leads Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Pohyblivé zadné priebežné olovo aerodynamického tvaru, ktoré drží Vašu montáž na dne a zabezpečí ešte lepšie kopírovanie dna a tým dokonalé maskovanie koncovej časti montáže v blízkosti lovného miesta. Dáva Vám istotu, že posledné metre Vašej...

  7,99 €
 • TASKA Olovo Gripper - závesné s obratlíkom

  Olovo Taska Gripper - závesné s obratlíkom Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Olovo Gripper je kaprárska závesná záťaž s vystupujúcimi tupými hrotmi osadená vysokopevnostným obratlíkom. Najobľúbené olovo na vyvážanie na stojatej aj tečúcej vode.

  2,00 €
 • TASKA Pohyblivé zadné olovo 5g

  Pohyblivé zadné olovo Taska Sliding Back Leads + guličky Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Pohyblivé zadné priebežné olovo aerodynamického tvaru, ktoré drží Vašu montáž na dne a zabezpečí ešte lepšie kopírovanie dna a tým dokonalé maskovanie koncovej časti montáže v blízkosti lovného miesta.

  9,99 €
 • TASKA Olovo Distance - závesné s obratlíkom

  Olovo Taska Distance - závesné s obratlíkom Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Klasické kaprárske nahadzovacie závesné olovo Distance je špeciálne navrhnuté na tie najdlhšie a veľmi presné hody. Tento tvar veľmi dobre preráža vzduch a letí s minimálnym odporom čo najďalej.

  2,00 €
 • TASKA Pohyblivé zadné olovo 10g

  Pohyblivé zadné olovo Taska Sliding Back Leads + guličky Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Pohyblivé zadné priebežné olovo aerodynamického tvaru, ktoré drží Vašu montáž na dne a zabezpečí ešte lepšie kopírovanie dna a tým dokonalé maskovanie koncovej časti montáže v blízkosti lovného miesta.

  9,99 €
 • TASKA Olovo Flat Pear - závesné s obratlíkom

  Olovo Taska Flat Pear - závesné s obratlíkom Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Závesné olovo Flat Pear je špeciálne navrhnuté na ďaleké hody ale rovnako je vhodné aj na vyvážanie. Takýto tvar veľmi dobre preráža vzduch a letí s minimálnym odporom čo najďalej. Zároveň minimalizuje vplyv bočného vetra pri nahadzovaní a dobre drží smer.

  2,00 €
 • TASKA Rýchlo výmenné Tungstenové lietajúce olovko

  Rýchlo vymeniteľné tungstenové pohyblivé olovo Kwick Change Tungsten Flying back Leads 4g Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Pohyblivé zadné priebežné olovo, ktoré drží Vašu montáž na dne a zabezpečí ešte lepšie kopírovanie dna a tým dokonalé maskovanie koncovej časti montáže v blízkosti lovného miesta.

  8,99 €
 • TASKA Olovo Pear - závesné s obratlíkom

  Olovo Taska Pear - závesné s obratlíkom Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Klasické kaprárske nahadzovacie závesné olovo Pear ( hruška) je špeciálne navrhnuté na dlhé a presné hody. Tento tvar dobre preráža vzduch a letí s minimálnym odporom čo najďalej. Zároveň minimalizuje vplyv bočného vetra pri nahadzovaní a dobre drží smer.

  2,00 €
 • TASKA Olovo Square - závesné s obratlíkom

  Olovo Taska Square - závesné s obratlíkom Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Závesné olovo Square je vhodné na nahadzovanie aj vyvážanie na stojatej aj tečúcej vode. Square má výborne umiestnené ťažisko a preto tento typ olova dokáže veľmi efektívne preniesť pri zábere celú váhu olova na hrot háčika a tým zabezpečí jeho hlbšie

  2,00 €
 • TASKA Kotviace olovká BACK LEADS

  Dlouho očekávané backleady Taska, které mají unikátní zámek, u kterého nehrozí, že by vám backlead při záseku nebo zdolávání spadl, jako se to stává u jiných. Vypnutí tohoto backleadu je možné pouze v případě uváznutí a velmi silného tahu. K dispozici jsou ve troch gramážách - 14g 28g 43g. V balení 3ks

  8,25 €
 • Ashima Sliders olovo

  Ashima lietajúce kotviace olovko Sliders 8 ks

  5,99 €
 • TASKA Olovo Gripper In line - priebežné

  Olovo Taska Gripper In line - priebežné Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Olovo Gripper In line je kaprárska priebežná záťaž s vystupujúcimi tupými hrotmi osadená vysokopevnostným obratlíkom. Najobľúbenejšie olovo na vyvážanie na stojatej aj tečúcej vode.

  2,00 €
 • Ashima Back Leads olovo

  Ashima kotviace olovo Back Leads 30g-2 ks

  3,99 €
 • TASKA Olovo Flat Pear In line - priebežné

  Olovo Taska Flat Pear In line - priebežné Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Priebežné olovo Flat Pear In line je špeciálne navrhnuté na ďaleké hody ale rovnako je vhodné aj na vyvážanie. Takýto tvar veľmi dobre preráža vzduch a letí s minimálnym odporom čo najďalej.

  2,00 €
 • TASKA Olovo Square In line - priebežné

  Olovo Taska Square In line - priebežné Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Priebežné olovo Square In line je vhodné na nahadzovanie aj vyvážanie na stojatej aj tečúcej vode. Square má výborne umiestnené ťažisko a preto tento typ olova dokáže veľmi efektívne preniesť pri zábere celú váhu olova na hrot háčika a tým zabezpečí jeho hlbšie

  2,00 €
 • TASKA Tungstenové ťažítko na nadväzec

  Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Tungstenové záťaže Sinkers sú ťažké tungstenové "gumičky", ktoré slúžia pre dokonalé maskovanie montáže. Ich veľkou výhodou je obsah wolframu/ tungsténu, ktorý poskytuje tomuto systému väčšiu hmotnosť a umožňuje lepšie kopírovanie dna a tým dokonalé maskovanie montáže.

  3,75 €
 • TASKA Meniteľná záťaž na náväzec Baseline Tungsten Kwick...

  Tieto sinkersy sú mäkké na dotyk ale dostatočne pevné nato, aby pevne držali na náväzci. Veľmi jednoducho sa s nimi pracuje, stačí vložiť nadväzcovú šnúrku do drážky sinkersu a záťaž bezpečne drží na svojom mieste. Pre nastavenie výšky Pop up nástrahy nad dnom je možné ňou bez problému pohybovať podľa potreby.

  5,49 €
 • TASKA Baseline Tungsten Kwick Change Sinkers 36ks

  Opäť unikát ktorý priniesla Taska. Tungsten Kwick. Sú mäkké a na dotyk dostatočne husté , aby udržali pop-up alebo wafter bolies. Stačí vložiť šnúrku do drážky a je to. Výšku pop-up možno ľahko upraviť jednoduchým pohybom závažia. Grip je perfektný ,bez toho aby poškodil šnúrku.

  14,99 €
Súhlasím

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií