Feeder program

27 produktov
Zobrazené 1 - 24 z 27 produktov
 • Mikbaits Fluo plasma 60ml

  Fluo plazma je špeciálny dip určený najmä na pop-up a Wazza-up. Stačí im nástrahu pred nahodení krátko pokvapkať. Vo vode sa z nej začne valiť vizuálne a čuchovo lákavý signál

  7,20 €
 • MIKBAITS Mäkké feeder extrudy 50ml

  Feeder extrudy sú skvelá nástraha pre klasickú položenú alebo feeder na celoročné použitie na všetkých typoch vôd. Stačí 1 alebo 2 Extrudy napichnúť na malý háčik až do oblúčika, možno nastražiť aj na vlasový príves. Môžete zatraktívniť Feeder dipom, Activator alebo Feeder plazmou.

  1,56 €
 • Mikbaits Feeder cesto 50ml

  Úplne nová rada Feeder produktov, vďaka ktorej je naša Feeder range úplne kompletná. Feeder dip nielenže pachovo zvýrazní vašu nástrahu, ale ešte okolo nej urobí nesmierne príťažlivý farebný oblak. Používajú ich profi pretekári vo feederu aj plávanej. Feeder slime je sypký obaľovacie dip, ktorý na akékoľvek nástrahe vytvorí mäkký chumáčkový povrch, pre...

  2,76 €
 • Mikbaits Feeder dip 50ml

  Úplne nová rada Feeder produktov, vďaka ktorej je naša Feeder range úplne kompletná. Feeder dip nielenže pachovo zvýrazní vašu nástrahu, ale ešte okolo nej urobí nesmierne príťažlivý farebný oblak. Používajú ich profi pretekári vo feederu aj plávanej. Feeder slime je sypký obaľovacie dip, ktorý na akékoľvek nástrahe vytvorí mäkký chumáčkový povrch, pre...

  3,56 €
 • FREE SPIRIT CTX MULTI FEEDER CARP

  Tieto špeciálne feedere vychádzajú z radu CTX Carp Feeders, ale oproti tým majú ešte jeden extra dvojpalcový (60cm) diel. Môžete teda chytať s 300cm prútom, ale zároveň z neho vytvoriť 360cm. Alebo s 330cm prútom, s ktorého možno rýchlo vytvoriť 390cm feeder. Tieto prúty majú rovnaké jednopatková očká, ale mierne odlišné sedlo, FUJI VSS17. Tiež tu nájdete...

  209,00 €
 • FREE SPIRIT CTX FEEDER CARP

  CTX Carp Feeders. Skvelý blank z 40t uhlíka dáva týmto feederom dostatočnú silu pri veľmi nízkej váhe a skvelých zdolávacích vlastnostiach. Sila prútu je rovnomerne rozdelená do všetkých jeho častí a pri zdolávaní tak pracuje celý, nie len špička, ako tomu u niektorých lacnejších...

  174,00 €
 • FREE SPIRIT HI-S FEEDER CARP

  Hi-S Carp Feeders. Skvelý blank dáva týmto feederovom dostatočnú silu pri veľmi nízkej váhe a skvelých zdolávacích vlastnostiach. Sila prútu je rovnomerne rozdelená do všetkých jeho častí a pri zdolávaní tak pracuje celý, nie len špička, ako tomu u niektorých lacnejších Feeder býva.

  344,00 €
 • MikBaits WS2 pop-up 14mm

  Spiceman WS pop-up - WS2 14mm 150ml

  10,00 €
 • TASKA Wazzup penové pop-up 10mm

  Penové plávajúce guličky vhodné k nadľahčovaniu nástrahy alebo aj ako samotná nástraha. Perfektne primajú dipy a majú schopnosť dlhodobo plávať. V ponuke je niekoľko priemerov v širokej ponuke farieb. Skvelé aj pre chytanie metódou Zig rig ( v stĺpci s pop-up nástrahou)

  4,99 €
 • Mikbaits Plávajúce pop up Fluoro boilie 10mm

  10mm plávajúce boilies pre každú rybársku príležitosť. Pre krátke rybárske vychádzky , na lov na feeder , rybárske závody alebo na nadľahčenie klasickej potápavej nástrahy. Dlho trvajúca schopnosť plávať , reflexné farby , vysoká atraktivita. Proste HIT !

  6,00 €
 • MIKBAITS CARP FEEDER MIX

  Carp Feeder sú celoročne použiteľné nádherne voňajúce mixy do feederových i klasických krmítok. Dajú sa zvlhčiť vodou, Feeder Boostrom či Activator. K dostaniu buď v zipsovom sáčku, alebo 2,5kg hranatom vedre.

  3,96 €
 • MIKBAITS CARP FEEDER MASTER FEEDER MIX WS

  Master Feeder je špičkový mix, ktorý sme pripravovali v spolupráci s úspešnými pretekármi vo feederu a špecialistami na tento štýl lovu.

  5,56 €
 • Mikbaits AttractiQ pelety 1kg

  AttractiQ sú vysoko atraktívne výrazne sfarbené 6mm pelety, vhodné do PVA sáčkov aj pančúch, alebo ako súčasť návnady. Majú veľmi rýchly rozpad. Behom pár minút sa rozloží na lákavé omrvinky. Pred použitím ich môžete ľahko zvlhčiť Boostrom.

  5,96 €
 • Mikbaits Attack chytacie pelety 150ml

  Attack chytacie pelety sú veľmi atraktívne rýchlo pôsobiacou celoročnou nástrahou. Ich mimoriadna účinnosť je daná atraktívnym zložením, dráždivými príchuťami, optimálnou mäkkosťou, výrazným sfarbením a pomerne rýchlym rozpadom.

  3,96 €
 • Mikbaits Feeder peletky 50ml

  Mäkčené feeder peletky sú veľmi účinná malá nástraha na kapre, liene, ďalšie kaprovité ryby, časté sú aj úlovky amurov. K nastraženiu sú nutné malé háčiky, inak by peletky mohli praskať. Pre zatraktívnenie môžete použiť Feeder dip, Feeder slime, Feeder plazmu alebo Activator.

  1,96 €
 • Mikbaits feeder booster 250ml

  Feeder booster je určený predovšetkým k zatraktívneniu či zvlčeniu návnad, najmä feeder mixov, vareného partiklu, peliet, ale aj Mirabel boilies. Stačí poliať a nechať vsiaknuť. Nerozpúšťa PVA.

  7,20 €
 • Mikbaits XXL Method Feeder fluo pop-up 60m

  XXL Method Feeder pop-up sú famózne nástrahou pre chytanie väčších a veľkých kaprov či amurov s pomocou feeder techniky. Spolu s Method feeder mixom alebo micro peletami vtlačenými do kŕmitka je to pre ryby neodolateľné. Pred nahodení odporúčame pokvapkať Feeder plazmou, alebo obaliť vo Feeder slim.

  7,20 €
 • MIKBAITS XXL METHOD FEEDER FLUO ELLIPS 60ML

  XXL Method Feeder Ellips sú famózne nástrahou pre chytanie väčších a veľkých kaprov či amurov s pomocou feeder techniky. Spolu s Method feeder mixom alebo micro peletami vtlačenými do kŕmitka je to pre ryby neodolateľné. Veľkosť a oválny tvar sú skvelé k lovu naozaj veľkých rýb. Pred nahodení odporúčame pokvapkať Feeder plazmou, alebo obaliť vo Feeder slim.

  7,20 €
 • Mikbaits XXL Method Feeder plasma 60ml

  XXL Method Feeder plazma pomaly steká z nástrahy či návnady, vo vode vytvára vizuálny dymový fluo efekt, čo je pre ryby nesmierne dráždivé. Zároveň do okolia vypúšťa lákavé vône z vami zvolenej príchute. Plazma je vynikajúci na všetky typy nástrah, ako sú pop-up, Ellips, mäkčené peletky, ale aj kukurica, červy, extrudát, rohlíkové boilie, a ďalšie

  7,20 €
 • Mikbaits XXL Method Feeder mix 1kg

  XXL Method Feeder micro peletky sú vynikajúce návnadou do Method feeder krmítok. Majú vysoko atraktívne zloženie, skvelú chuť a vôňu prispôsobenú pre chytanie väčších a veľkých kaprov či amurov. Pretože neuvoľňujú tak malé omrvinky ako mixy, preto sú peletky ešte účinnejšie na veľké exempláre rýby.

  7,20 €
 • Mikbaits XXL Method Feeder micro pelety 1kg

  XXL Method Feeder micro peletky sú vynikajúce návnadou do Method feeder krmítok. Majú vysoko atraktívne zloženie, skvelú chuť a vôňu prispôsobenú pre chytanie väčších a veľkých kaprov či amurov. Pretože neuvoľňujú tak malé omrvinky ako mixy, preto sú peletky ešte účinnejšie na veľké exempláre rýby

  7,20 €
Súhlasím

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií