MikBaits Fanatica Zväčšiť

MikBaits Fanatica

MIKBAITS MIKBAITS

Novinka

Fanatica je už mnoho rokov nesmierne úspešné boilies. Mnohým rybárom priniesla osobné rekordy, ulovili sa ňou opakovane ryby cez 20kg z českých a slovenských zväzoviek a cez 30kg z Francúzska. S príchuťou Oliheň Black pepper Asa už v roku 2007 ťahala obrie kapry a siahala po víťazstve na Liptovskej Mare.

Viac detailov

19,20 €

s DPH

Nakúpte ešte za 40,00 € a získate dopravu ZADARMO

Detaily

Fanatica je už mnoho rokov nesmierne úspešné boilies. Mnohým rybárom priniesla osobné rekordy, ulovili sa ňou opakovane ryby cez 20kg z českých a slovenských zväzoviek a cez 30kg z Francúzska. S príchuťou Oliheň Black pepper Asa už v roku 2007 ťahala obrie kapry a siahala po víťazstve na Liptovskej Mare. V roku 2011 sme k nej zostavili príchuť Losos Ráček Asa a bola to naozaj strela do čierneho. Prinieslo to doslova príval trofejných kaprov. Teraz Fanatica zažíva ďalší historický okamih. Bude mať svoj vlastný obal a navyše púšťame do obehu novú príchuť Koi, ktorá počas testovania borila všetko, čo jej stálo v ceste. Jedná sa o veľmi špecifickú celoročne použiteľnú príchuť, ktorá má základ v rybine, ale nájdete v nej aj ovocné a korenené podtóny. Len čo sme doladili finálnu verziu a pustili ju medzi spolupracovníkmi a stálych zákazníkov, začali sa diať veci, ktoré možno najlepšie pospať slovami: Fanatica Koi, šliape ako stroj!

Súhlasím

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií