MikBaits Legends Chytacie boilies 250ml Zväčšiť

MikBaits Legends Chytacie boilies 250ml

MIKBAITS MIKBAITS

Novinka

Chytacie boilies v dipe je ďalším splnením vašich prianí. Veľa z vás nás žiadalo o vytvorenie menších balení chytacích boilie v rôznych priemeroch. Menšie balenie chytacích boilies v rôznych priemeroch, ktoré je určené priamo pre nastraženie k háčiku.
Naviac je toto boilies obohatené originálnym dipom.

Viac detailov

7,20 €

s DPH

Nakúpte ešte za 40,00 € a získate dopravu ZADARMO

Detaily

Chytacie boilies v dipe je ďalším splnením vašich prianí. Veľa z vás nás žiadalo o vytvorenie menších balení chytacích boilie v rôznych priemeroch. Menšie balenie chytacích boilies v rôznych priemeroch, ktoré je určené priamo pre nastraženie k háčiku.
Naviac je toto boilies obohatené originálnym dipom.
Nejde však iba o štandardné boilies zaliate dipom!
Toto špeciálne chytacie boilies je po vyrobení ponechané v náleve, ktorý je kombináciou tých najlepších tekutých potráv, esencií a esenciálnych olejov pre dokonalé nasiaknutie.
Po nadipovaní sú vo finálnej úprave tieto boilies obalené vrstvou takých delikates ako napr. GLM extrakt, Robin Red a podobne.
Vďaka týmto postupom sú chytacie boilies Big B v dipe veľmi atraktívnou nástrahou, ktorá je výborne použiteľná ako pre krátkodobý, tak aj pre dlhodobý lov, rybárske preteky ale aj cielený lov veľkých kaprov.

Súhlasím

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií