TUNGSTEN

TUNGSTEN

TUNGSTEN

19 produktov
Zobrazené 1 - 19 z 19 produktov
 • TASKA Rýchlo výmenné Tungstenové lietajúce olovko

  Rýchlo vymeniteľné tungstenové pohyblivé olovo Kwick Change Tungsten Flying back Leads 4g Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Pohyblivé zadné priebežné olovo, ktoré drží Vašu montáž na dne a zabezpečí ešte lepšie kopírovanie dna a tým dokonalé maskovanie koncovej časti montáže v blízkosti lovného miesta.

  8,99 €
 • TASKA Tungstenové ťažítko na nadväzec

  Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Tungstenové záťaže Sinkers sú ťažké tungstenové "gumičky", ktoré slúžia pre dokonalé maskovanie montáže. Ich veľkou výhodou je obsah wolframu/ tungsténu, ktorý poskytuje tomuto systému väčšiu hmotnosť a umožňuje lepšie kopírovanie dna a tým dokonalé maskovanie montáže.

  3,75 €
 • TASKA Tungstenové plastické olovo zeleno&hnedé

  Plastické olovo Taska Baseline Tungsten Putty Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Taska Baseline Tungsten Putty je tungstenové ( wolframové) plastické olovo, ktoré je určené na zaťaženie a dokonalé vyváženie plávajúcich nástrah a proti nežiaducemu stáčaniu a zamotaniu náväzcových šnúrok alebo vlascov pri dopade na dno.

  8,95 €
 • TASKA Tungstenové rovnátka na háčik s krátkym ramienkom

  Zo základnej rady rovnátok prichádza celkom úplne nová rada rovnátok vyrobených z volfrámu. Hmotnosť rovnátka môže byt využitá ako proti vyváženie pop up boilies. Prichádza v matnom tmavom prevedení tak aby dokonale splynulo s prostredím. Sú v dispozícii v dvoch veľkostiach (krátke a dlhé) a na viaceré veľkosti háčikov tak aby vyhovovali každému rybárovi.

  6,99 €
 • TASKA Tungstenové rovnátka na háčik s dlhým ramienkom

  Zo základnej rady rovnátok prichádza celkom úplne nová rada rovnátok vyrobených z volfrámu. Hmotnosť rovnátka môže byt využitá ako proti vyváženie pop up boilies. Prichádza v matnom tmavom prevedení tak aby dokonale splynulo s prostredím. Sú v dispozícii v dvoch veľkostiach (krátke a dlhé) a na viaceré veľkosti háčikov tak aby vyhovovali každému rybárovi....

  6,99 €
 • TASKA Tungstenové rovnátko Withy rig

  Zo základnej rady rovnátok prichádza celkom úplne nová rada rovnátok vyrobených z volfrámu. Hmotnosť rovnátka môže byt využitá ako proti vyváženie pop up boilies. Prichádza v matnom tmavom prevedení tak aby dokonale splynulo s prostredím. Sú v dispozícii v dvoch veľkostiach na viaceré veľkosti háčikov tak aby vyhovovali každému rybárovi. v balení 6ks

  6,99 €
 • TASKA Meniteľná záťaž na náväzec Baseline Tungsten Kwick...

  Tieto sinkersy sú mäkké na dotyk ale dostatočne pevné nato, aby pevne držali na náväzci. Veľmi jednoducho sa s nimi pracuje, stačí vložiť nadväzcovú šnúrku do drážky sinkersu a záťaž bezpečne drží na svojom mieste. Pre nastavenie výšky Pop up nástrahy nad dnom je možné ňou bez problému pohybovať podľa potreby.

  5,49 €
 • TASKA Baseline Tungsten Kwick Change Sinkers 36ks

  Opäť unikát ktorý priniesla Taska. Tungsten Kwick. Sú mäkké a na dotyk dostatočne husté , aby udržali pop-up alebo wafter bolies. Stačí vložiť šnúrku do drážky a je to. Výšku pop-up možno ľahko upraviť jednoduchým pohybom závažia. Grip je perfektný ,bez toho aby poškodil šnúrku.

  14,99 €
 • TASKA Baseline Tungsten Heli Chod System

  Systém pre helikoptérovú montáž Taska Baseline Tungsten Heli Chod System Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Baseline Tungsten Heli Chod System je nový závesný tungstenový systém, ktorý slúži na jednoduché vytváranie montáže Chod Rig alebo helikoptérovej montáže.

  4,99 €
 • TASKA Guličky Baseline Tungsten Solid Beads

  Tungstenové guličky Baseline Tungsten Solid Beads Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Tungstenové guličky Solid Beads sú ťažké tungstenové gumové guličky, ktoré slúžia na vytváranie montážových systémov. Sú ideálne pri tvorbe Chod Rig alebo helikoptérovej montáže. Vďaka obsahu wolframu majú väčšiu hmotnosť

  5,49 €
 • TASKA Tungstenova gumička proti zamotaniu

  Tungstenová Gumička proti zamotaniu Taska Baseline Tungsten Anti Tangle Sleeves Pevná tungstenová kónická gumička proti zamotaniu náväzca od anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska Tungsten Anti Tangle Sleeves je hladká matná gumička, ktorá zabezpečuje stuženie hornej časti náväzca pri nahodení a jeho ideálny odklon od hlavného vlasca počas letu...

  5,99 €
 • TASKA Oválne Guličky Baseline Tungsten Oval Beads

  Tungstenové oválne guličky Baseline Tungsten Oval Beads Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Tungstenové guličky Oval Beads sú ťažké tungstenové gumové guličky, ktoré slúžia na vytváranie montážových systémov. Sú ideálne pri tvorbe Chod Rig alebo helikoptérovej montáže.

  5,49 €
 • TASKA Tungsten korálky na hadičku proti zamotaniu

  Tungstenové korálky na hadičku proti zamotaniu Tungsten Bead for Anti Tangle Tube Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Tungstenové guličky Tungsten Bead sú ťažké tungstenové gumové guličky, ktoré slúžia na vytváranie montážových systémov. Sú ideálne pri tvorbe Chod Rig alebo helikoptérovej montáže.

  5,99 €
 • TASKA Tungsten korálky na šnúru s olovenným jarom

  Tungstenové korálky na šnúru s olovenným jadrom Tungsten Oval Bead for Leadcore Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Tungstenové guličky Oval Bead for Leadcore sú ťažké tungstenové gumové guličky, ktoré slúžia na vytváranie montážových systémov. Sú ideálne pri tvorbe Chod Rig alebo helikoptérovej montáže.

  5,99 €
Súhlasím

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií