OLOVÁ

OLOVÁ

OLOVÁ

8 produktov
Zobrazené 1 - 8 z 8 produktov
 • TASKA Olovo Gripper - závesné s obratlíkom

  Olovo Taska Gripper - závesné s obratlíkom Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Olovo Gripper je kaprárska závesná záťaž s vystupujúcimi tupými hrotmi osadená vysokopevnostným obratlíkom. Najobľúbené olovo na vyvážanie na stojatej aj tečúcej vode.

  2,00 €
 • TASKA Olovo Distance - závesné s obratlíkom

  Olovo Taska Distance - závesné s obratlíkom Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Klasické kaprárske nahadzovacie závesné olovo Distance je špeciálne navrhnuté na tie najdlhšie a veľmi presné hody. Tento tvar veľmi dobre preráža vzduch a letí s minimálnym odporom čo najďalej.

  2,00 €
 • TASKA Olovo Flat Pear - závesné s obratlíkom

  Olovo Taska Flat Pear - závesné s obratlíkom Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Závesné olovo Flat Pear je špeciálne navrhnuté na ďaleké hody ale rovnako je vhodné aj na vyvážanie. Takýto tvar veľmi dobre preráža vzduch a letí s minimálnym odporom čo najďalej. Zároveň minimalizuje vplyv bočného vetra pri nahadzovaní a dobre drží smer.

  2,00 €
 • TASKA Olovo Pear - závesné s obratlíkom

  Olovo Taska Pear - závesné s obratlíkom Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Klasické kaprárske nahadzovacie závesné olovo Pear ( hruška) je špeciálne navrhnuté na dlhé a presné hody. Tento tvar dobre preráža vzduch a letí s minimálnym odporom čo najďalej. Zároveň minimalizuje vplyv bočného vetra pri nahadzovaní a dobre drží smer.

  2,00 €
 • TASKA Olovo Square - závesné s obratlíkom

  Olovo Taska Square - závesné s obratlíkom Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Závesné olovo Square je vhodné na nahadzovanie aj vyvážanie na stojatej aj tečúcej vode. Square má výborne umiestnené ťažisko a preto tento typ olova dokáže veľmi efektívne preniesť pri zábere celú váhu olova na hrot háčika a tým zabezpečí jeho hlbšie

  2,00 €
 • TASKA Olovo Gripper In line - priebežné

  Olovo Taska Gripper In line - priebežné Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Olovo Gripper In line je kaprárska priebežná záťaž s vystupujúcimi tupými hrotmi osadená vysokopevnostným obratlíkom. Najobľúbenejšie olovo na vyvážanie na stojatej aj tečúcej vode.

  2,00 €
 • TASKA Olovo Flat Pear In line - priebežné

  Olovo Taska Flat Pear In line - priebežné Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Priebežné olovo Flat Pear In line je špeciálne navrhnuté na ďaleké hody ale rovnako je vhodné aj na vyvážanie. Takýto tvar veľmi dobre preráža vzduch a letí s minimálnym odporom čo najďalej.

  2,00 €
 • TASKA Olovo Square In line - priebežné

  Olovo Taska Square In line - priebežné Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Priebežné olovo Square In line je vhodné na nahadzovanie aj vyvážanie na stojatej aj tečúcej vode. Square má výborne umiestnené ťažisko a preto tento typ olova dokáže veľmi efektívne preniesť pri zábere celú váhu olova na hrot háčika a tým zabezpečí jeho hlbšie

  2,00 €
Súhlasím

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií