DOPLNKY

DOPLNKY

DOPLNKY

16 produktov
Zobrazené 1 - 16 z 16 produktov
 • TASKA odblankovávač na šnúrky

  Zvliekač stužených šnúrok Taska Stripper n Cutting Tool Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Praktický pomocník na rýchle a bezstarostné zvliekanie poťahu zo stužených nadväzcových šnúrok.

  8,99 €
 • TASKA Doťahovač uzlov

  Doťahovač uzlov Taska Knot Puller Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Knot Puller je nástroj na optimálne doťahovanie slučiek a uzlov.

  6,45 €
 • TASKA Set ihiel na bolies 5ks

  Set ihiel na boilies Taska Needle Set Praktický set vysoko kvalitných ihiel od anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Táto sada piatich ihiel obsahuje všetky typy ihiel pre všetky typy nástrah a pre všetky situácie pri tvorbe koncových montáží.

  16,99 €
 • TASKA Boilies inhla zo zaklopkou oranžová

  Boilies inhla zo zaklopkou oranžová. Tenká ihla na mäkké nástrahy Taska Lip Close Needle Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Ihla na boilies je neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého kaprára. Nie každá je však vhodná na všetko.

  3,79 €
 • TASKA Boilies ihla silná so záklopkou červená

  Boilies ihla silná so záklopkou červená. Ihla na boilies Taska Heavy Duty Lip Close Needle Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Ihla na boilies je neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého kaprára. Nie každá je však vhodná na všetko.

  3,79 €
 • TASKA Boilies ihla na tvrdé nástrahy modrá

  Boilies ihla na tvrdé nástrahy modrá. Ihla na tvrdé nástrahy Taska Braid and Hard Baiting Needle Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Ihla na boilies je neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého kaprára. Nie každá je však vhodná na všetko.

  3,79 €
 • TASKA Boilies ihla so zobáčikom dlhá žltá

  Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Ihla na boilies je neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého kaprára. Nie každá je však vhodná na všetko. Taska Stick and Stringer Needle je dlhá pevná nerezová ihla so zatváracím zámkom, určená na použitie a prácu s PVA šnúrkou alebo páskou pri vytváraní stringrov, alebo korálí pre efektívne bodové...

  4,39 €
 • TASKA Boilies ihla jemná (na šnúrku s ol. jadrom) zelená

  Boilies ihla jemná (na šnúrku s ol. jadrom) zelená. Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Ihla na boilies je neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého kaprára. Nie každá je však vhodná na všetko. Taska Splicing Needle je veľmi tenká ale pevná nerezová ihla so zatváracím zámkom, určená na pre ľahkú a jednoduchú prácu s olovenou šnúrkou.

  3,79 €
 • TASKA Vrtáčik 1mm

  Vrták na boilies Taska Bait Drill Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Tento šikovný malý vrták je určený na vŕtanie boilies, peliet alebo tigrieho orechu. Superostrý vrták z kvalitnej nerezovej ocele bez problémov prevŕta aj tie najtvrdšie nástrahy a vytvorí otvor pre ľahkú prácu s ihlou na boilies.

  4,99 €
 • TASKA Vrtáčik 1,5mm

  Vrták na boilies Taska Bait Drill Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Tento šikovný malý vrták je určený na vŕtanie boilies, peliet alebo tigrieho orechu. Superostrý vrták z kvalitnej nerezovej ocele bez problémov prevŕta aj tie najtvrdšie nástrahy a vytvorí otvor pre ľahkú prácu s ihlou na boilies.

  4,99 €
 • TASKA Vrták na tigrý orech + korkové tyčky

  Taska Nut Drill and 5 Cork Sticks - vrták + 5x korkové tyčky Produkt anglického kaprárskeho špecialistu firmy Taska. Tento vrták na boilies, pelety alebo tigrí orech má priemer 6mm a je určený pre vytváranie neutrálne vyvážených nástrah. Dodáva sa spolu s korkovými valčekmi na odľahčenie nástrahy, ktoré presne pasujú do diery, ktorá ostane po vrtáku.

  8,99 €
 • TASKA Boilies ihla extra tvrdá bez záklopky ( biela )

  Ihla určená na tie najtvrdšie nástrahy, prakticky nezničiteľná . Biela farba veľmi dobre viditeľná farba.

  5,25 €
 • TASKA Napínacia tyčka na dotahovanie uzlov

  Táto robustná pomôcka je perfektná na uťahovanie všetkých možných uzlov a uzlíkov pri výrobe nádväzcov. Je použiteľná aj na rozväzovanie uzlov či už pri spletaných šnúrkach alebo monofiloch. Komfortný držiak zabezpečuje prijemné držanie. Ma by biť súčasťou výbavy každého rybára.

  3,79 €
 • TASKA Ihla na spojovanie vlascov s olovenkou

  Táto ihla bola vyvinutá pre rybárov ktorý spájajú olovenú šnúru s vlascom pomocou ihlového uzla. Táto ihla jedna z najinovatívnejších , najrobustnejších a najjednoduchšie používateľných ihiel v našej dobe. Je vybavená perfektným držadlom a má ideálnu dĺžku pre prácu s olovenkou.

  4,89 €
Súhlasím

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií