FANATICA

FANATICA

FANATICA

10 produktov
Zobrazené 1 - 10 z 10 produktov
 • PVA Bomb 15ks Fanatica Koi pelety

  Naplnené PVA pančuchy od Easy fishing tými najlepšími kombináciami peliet od Mikbaits. Šetrí nielen váš čas, ale aj vaše peniaze.

  7,20 €
 • Fanatica dip

  Tento úplne nový dip, hustejšie konzistencie a vyššej hustoty vám dopomôže boilies zatraktívniť.Dipovať môžete niekoľko sekúnd až niekoľko mesiacov, záleží len na vás.

  12,80 €
 • Fanatica booster

  Nová generácia boosterov. Ideálny produkt k zalievanie peliet, partiklu, boilies, rozmiešavanie method mixov, na krátke vychádzky či rybárske preteky. Prelejte svoju návnadu týmto boostrami, zabránite príjmu nežiaduceho pachu bahna a zvýšite atraktivitu svoje návnady.

  8,80 €
 • Fanatica Koi - pelety

  Úplne nová Fanatica Koi je novinka, s ktorou sa rozhodne nebudete nudiť. Jedná sa o veľmi špecifickú celoročne použiteľnú príchuť, ktorá má základ v rybine, ale nájdete v nej aj ovocné a korenené podtóny. 

  7,20 €
 • Fanatica obalovacie cesto

  Dlho sme pracovali na tom, aby sme vám mohli ponúknuť trvanlivá cesta ku všetkým druhom boilie, ktoré vyrábame. Sú v praktickej dóze s dokonale tesniacim vekom, ktoré zaisťuje, že cesta ani po mesiacoch skladovania či používania nevysychajú a netvrdne. Cestá sú vyrábané z identických zmesí a liquidov ako boilie.

  7,20 €
 • Fanatica boilies v dipe

  To najkvalitnejšie a najselektívnejší boilie od Mikbaits v praktických dózach, pripravené k nastraženiu. To je Fanatica boilies v dipe.

  7,20 €
 • MikBaits Fanatica

  Fanatica je už mnoho rokov nesmierne úspešné boilies. Mnohým rybárom priniesla osobné rekordy, ulovili sa ňou opakovane ryby cez 20kg z českých a slovenských zväzoviek a cez 30kg z Francúzska. S príchuťou Oliheň Black pepper Asa už v roku 2007 ťahala obrie kapry a siahala po víťazstve na Liptovskej Mare.

  19,20 €
Súhlasím

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií