BOILIES MIXI

BOILIES MIXI

BOILIES MIXI

9 produktov
Zobrazené 1 - 9 z 9 produktov
 • Mikbaits BoilieMix BigMiKs

  Kúzlo BigMiKsu spočíva v tom, že funguje veľmi rýchlo, že prináša mnoho záberov, takže ho používame aj pri súťažiach. Náš nový súťažný tým Hošek/Tulínský bez neho prakticky nevyráža k vode. Váhový priemer ulovených rýb pritom býva vysoký, a čo viac, BigMiKs pravidelne chytá kapry cez 20kg.

  15,20 €
 • Mikbaits BoilieMix Fanatica

  Ak som mal pri Fanatice veľké očakávania, ani vo snu ma nenapadlo, že budú tak výrazne prekročené. Toľko trofejních úlovkov a toľko spokojných rybárov, to bol štart z ríše snov. Mnohí z Vás mi teraz pri objednávaní hovorí: „Fanatica, tá je jasná, ešte vezmem niečo k tomu“.

  16,80 €
 • Mikbaits BoilieMix Krvavý Huňáček

  Krvavý Huňáček je už niekoľko sezón jednou z Vašich najobľúbenejších zmesí. Výborne sa osvedčil na Tovačově, Štítě, Labi, Hněvkovicích, Lipně, slovenských priehradách a množstve ďalších vôd. Skvele funguje už v marci a svoju účinnosť si zachováva po celý rok. Základ KH tvoria triedené rybie múčky a predovšetkým rozpustná Red Fish múčka.

  6,00 €
 • Mikbaits BoilieMix MultiMix

  MultiMiX rok od roku dokazuje, že je medzi základnými zmesami jasná jednotka, ale tiež to, že jeho kvalita nemá s lacnými konkurenčnými zmesami nič spoločného. Je skrátka najmenej o triedu vyššie, než ukazuje jeho cena. Alebo si naozaj myslíte, že existuje porovnateľná, komerčne predávaná zmes, prípadne, že si to za tieto peniaze postavíte sami?

  3,96 €
 • Mikbaits BoilieMix Ultra Red&Fish

  Rybári si URF obľúbili najmä preto, že sa s ním dá nachytať okamžite, že prináša mnoho záberov, dokonca i bez vnadenia. S väčšinou príchutí síce nie je príliš selektívny, takže s ním ulovíte i menšie a stredne veľké ryby, ale aj napriek tomu sa na URF každý rok ulovia kapry cez 15kg i väčšie.

  11,20 €
 • MikBaits Boliemix Magická Oliheň

  Tato směs rybích mouček a olihňového koncentrátu má od svého počátku magnet na velké kapry. Zejména v teplejších obdobích a mělčích vodách je pro kapry naprosto neodolatelná. Osvědčila se nám na všech typech vod. Velké kapry

  11,20 €
Súhlasím

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií