Amino komplety

Amino komplety

11 produktov
Zobrazené 1 - 11 z 11 produktov
 • MikBaits Ananas N-BA

  Extra dráždivá kombinácia ananásovej esencie, Butyricu a špičkových tekutých potráv prináša množstvo záberov od kaprov všetkých veľkostí, vrátane tých najväčších. Vynikajúci po celý rok, skvelý aj v zime.

  4,96 €
 • MikBaits Půlnoční pomeranč

  Nádherná výrazná vôňa tropického ovocia s nádychom kvaseného alkoholu. Jeden z najúspešnejších AK sezóny. Dokázal prinášať množstvo záberov, ale i veľké ryby, čo u ovocných príchutí nie je samozrejmosťou.

  4,96 €
 • MikBaits Švestka&Oliheň

  Len to som vlani oprášil tento AK a zmiešal s Krvavým Huňáčkom, hneˇˇd sa stal jedným z hitov sezóny. Jeho výhodou je aj to, že sa výborne hodí ku všetkým zmesiam. Môžete ho ešte doplniť o Talin, prípadne Black Pepper či Tymián.

  4,96 €
 • MikBaits Patentka

  Absolútna bomba na plytkých bahnitých vodách, ale rovnako dobre chytá i vo väčších hĺbkach na riekach, jazerách, štrkoviskách a pod. Každý rok prináša mnoho kaprov 20+, minulý rok nám na dvoch pretekoch pomohla k víťazstvu.

  4,96 €
 • MikBaits Monster Krab

  Extra silný AK, ideálny na veľké nádrže alebo rieky, ale pozor, skvelý aj na menších vodách. Často jediná vec, ktorá v danej chvíli funguje. Dokáže poskytnúť množstvo záberov ako aj obrie ryby.. Fantastická vec!

  4,96 €
 • MikBaits Magická Oliheň

  Kombinácia fantastickej esencie, slaného Rybieho amk, lahodného Minamina a ďalších zložiek je pre kapry neodolateľná. Rok čo rok prináša ďalšie a ďalšie skvelé úlovky a som si úplne istý, že tomu tak bude aj naďalej.

  4,96 €
 • MikBaits BigS Oliheň&Javor

  Dlhodobo najpopulárnejší AK, ktorý dokáže všetko. Nachytať množstvo rýb, vyhrať preteky, uloviť obrie ryby, naštvať rybárov okolo. I keď každý rok vyletí nejaká nová kombinácia, BigS je stále a stále neprekonateľný.

  6,96 €
 • MikBaits Losos&Ráček&Asa

  Dlho som skúšal upravovať tento AK, aby som ho vylepšil. Potom som dostal nápad a pridal do neho esenciu Crayfish, ktorá sa používa v Oddyssey XXX. Rozdiel v účinnosti bol naraz veľmi markantný, skoro o parník.

  6,96 €
Súhlasím

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií